Haber

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz, Başkan Yüce’yi ziyaret etti

AK Parti Genel Lider Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Sakarya Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem Aziz’i ziyaret etti.

Belediyeden yapılan açıklamaya nazaran, ziyarette Yavuz ve Şanlı belediyenin çalışmalarını kıymetlendirdi.

Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarını yakından takip ettiğini aktaran Yavuz, “Milletimize hizmet etmek, şehrimiz ve ülkemiz için gayretle çalışmak en büyük gayemiz. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde Türkiye Yüzyılını hizmetlerimizle inşa edecek, milletimizin desteği ile daha da yükseklere taşıyacağız. Şehrimizde nice yatırımları hayata geçiren Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce ve ekibine nazik ev sahiplikleri dolayısıyla teşekkür ediyorum.” tabirlerini kullandı.

Yüce de Sakarya’nın tamamına yayılan bir anlayışla çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirtti.

Altyapıdan üstyapıya, yeni yaşam alanlarından sosyal çalışmalara, çevreden enerjiye, tarımdan turizme, ulaşımdan eğitime kadar çok geniş bir alanda hizmet sunduklarını vurgulayan Yüce, şunları kaydetti:

“Hamdolsun gerek açılışlar gerek tanıtım programları gerekse yeni projelerle hemşerilerimiz ve şehrimiz için gayretle çalışıyor, Sakarya’ya paha katacak eser ve yatırımları kentimize kazandırıyoruz. Elbette bu hizmetlerimize Genel Lider Yardımcımız Ali İhsan Yavuz’un sunduğu katkı ve dayanaklar çok değerli. Bu vesileyle bir kere daha teşekkür ediyorum.”

Yüce, Sakarya olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan “Türkiye Yüzyılı” programının en güçlü destekçisi olacaklarını tabir etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu