Haber

Dolandırıcılık iddiasıyla başlatılan soruşturmada Fatih Terim, Emre Belözoğlu ve Fernando Muslera ifade verdi.

Teknik direktörler Fatih Terim ve Emre Belözoğlu ile Galatasaraylı futbolcu Fernando muslera, “yüksek kazanç sağlayan gizli fon” vaadiyle dolandırıcılık teziyle başlatılan soruşturma kapsamında, “şikâyetçi” sıfatıyla ifade verdi.

İFADE SÜRECİ DEVAM EDİYOR

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın, İstanbul’da bir banka şubesi müdürünün Fatih Terim ve bir iş insanının da aralarında bulunduğu çok sayıda kişiyi “kazançlı gizli fon” vaadiyle dolandırdığı yönündeki şikayetlerin ardından başlattığı soruşturma kapsamında, açıklama işlemlerine başlandı. devam etmek.

MAHKEME YANGIN MERDİVENİNDEN ÇIKARILDILAR

Soruşturma kapsamında teknik direktör Fatih Terim, Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu ve Galatasaray’dan Fernando Muslera söz vermek için İstanbul Adliyesi’ne geldi. Soruşturmanın yürütüldüğü Terör ve Organize Kabahatler Şube Müdürlüğü’nde Terim, Belözoğlu ve Muslera “şikayetçi” olarak söz verdi. Belözoğlu ve Muslera, basın mensuplarının görüntü almaması için adliyenin yangın merdiveninden güvenlik görevlileri eşliğinde çıkarıldı.

NE OLDU?

Müşterilere vaat edilen tedbirleri ödemeyen ve şikayetler üzerine tutuklanan Seçil E’nin elde ettiği parayı alma ihtimali üzerinde odaklanan gruplar, zanlıyla birlikte hareket etmekle suçlanan 5 zanlının, olay tarihlerinde yurt dışına birçok kez giriş çıkış yapmıştı. Çalışmalarını tamamlayan ekipler, İstanbul, Edirne ve Tekirdağ’da eş zamanlı düzenlediği operasyonda 5 zanlıyı yakaladı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen zanlılardan 3’ü tutuklandı, 2’si ise denetim kararları uygulanarak serbest bırakıldı.

divrigihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu