Haber

Başkan Topaloğlu, belediye çalışanları ile kutladı

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kurban Bayramı öncesi belediye çalışanı ile birlikte kutladı.

Arslanbucak Mahallesi’ndeki Kemer Belediyesi Ana Hizmet Binası ve Kemer Belediyesi Hizmet Alanı’nda belediye çalışanı ile toplantıya gelen Başkan Topaloğlu, Kurban Bayramı öncesi tüm işçilerin bayramını kutladı.

Bayram törenine Kemer Belediyesi Başkan Yardımcıları Emin Gül, Baki Yalın ve Gülsüm Bal, birim müdürleri ve belediye çalışanı katıldı.

Başkan Topaloğlu, bayram töreninde yaptığı konuşmada, Kemer Belediyesi olarak bir aile olduklarını ve Kemer’i güzelleştirmek için çalıştıklarını belirtti.

Belediye çalışanının yaptığı işten oldukça memnun olduğuna değinen Başkan Topaloğlu, “Daha özverili çalışarak kuşağımıza en iyi şekilde hizmet etmek için çaba göstermeliyiz. Alacaklılarımız olan EYT’nin 4 üyesinden 3’ünün parası özkaynaklarımızdan karşılanarak mevduata yatırıldı. Kalan alacakları en kısa sürede yatıracağız. Personellerimizin bayram ikramiyeleri hesaplarına yatırılmıştır. Şirket personelimizin maaşlarını bayram öncesi ödedik. Tüm personelimizin ve ailelerinin Kurban Bayramını tebrik ediyorum.” söz konusu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu